آموزش کاربردی PDMS در طراحی Piping- بر اساس نسخه 12

 

درباره کتاب
نرم افزار PDMS یکی از قدرتمندترین نرم افزار های طراحی و مدل سازی Plant های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه می باشد که به ویژه در سال های اخیر در ایران کاربرد فراوانی یافته است. در این کتاب بر خلاف روش مرسوم که مبتنی بر معرفی منوها است سعی شده با زبان ساده و کاربردی، طراحی قدم به قدم یک Plant نمونه مطابق نقشه های طراحی آموزش داده شود تا کاربر در خلال یک پروژه عملی، با کاربرد دستورات و ابزارهای نرم افزار در جای خود آشنا شود. آموزش ماژول Design در بخش طراحی Equipment، Piping و سازه، همراه با نحوه تهیه گزارش های خروجی (Report) از جمله MTO و همچنین تهیه نقشه های Isometric در ماژول Isodraft در این کتاب گنجانده شده است. مطالب کتاب بر اساس نسخه PDMS 12 است اما تقریبا تمام مطالب در نسخه 12.1 و نیز در نسخه 11.6 (بجز قسمتی از فصل Equipment) قابل استفاده هستند.

کتاب آموزش مدل سازی در PDMS 

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی تصویر کلیک کنید

درباره مولف

 

مولفان:

سعید عباسیان

محمد ضامن

درباره مولفين
سعید عباسیان وحدت، كارشناسي ارشد مهندسي مكانيك
از دانشگاه خواجه نصير لدين طوسي، دانشجوی دکتری مکانیک در دانشگاه عباسپور، بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه Piping در شرکت های آذر آب، موننکو، نارگان و ...، سابقه بیش از 8 سال تدریس دوره های مختلف Piping و PDMS، بیش از 60 دوره آموزشي در موسسات ره آوران فنون، نوین پارسیان، فراگستران، پيتك و جهاد دانشگاهی و شرکت های مختلف نفت و پتروشيمي در ماهشهر، عسلويه،‌ تهران، اصفهان، آبادان و جزاير خارک، سیری، لاوان و...

محمد ضامن، دکتری مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود، دارای سابقه 8 سال تدریس نرم افزار در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت تخصصی، دارای سوابق تحقیقاتی در زمینه انرژی های نو، بهینه سازی مصرف انرژی، طراحی و ساخت آب شیرین کن های خورشیدی.

 

 

  جهت دریافت رزومه بر روی تصویر کلیک کنید

 

 

روشهای سفارش

 

  • دفتر آموزش شرکت خدمات مهندسی پیتک 
  • تلفن سفارش: 02188984306
  • قیمت : 35 هزار تومان 

 

تهیه کتاب های مرکز نشر شرکت خدمات مهندسی و آموزشی پیتِک 
   

   دریافت اطلاعات بیشتر

   
انجمن مهندسان شرکت خدمات مهندسی و آموزشی پیتک ثبت نام اینترنتی در دوره های CFD شرکت
X
لطفا در صورت تمایل به دریافت خبرنامه‌های مهندسی و آموزشی شرکت و اطلاع از وضعیت دوره‌های در حال برگزاری، اطلاعات زیر را وارد کنید. کلیه اطلاعات شما، با حفظ امانت، نزد شرکت خدمات مهندسی و آموزشی پیتِک نگه‌داری می‌شود.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
تلفن همراه
زمینه تخصصی

ورود

کتاب ترموفلو مهندس سعادتی 

 

کانال تلگرام پیتِک 

 

 

 دریافت اطلاعات کتاب مبانی شیرین سازی آب- نگین بهشت کار